11 שלבים בדרכך להיראות קלאסית

כשמדובר בלהיות קלאסית, מדובר על סגנון, אלגנטיות, תחכום, כללי התנהגות מלוטשים, חן ועידון. ואת בטח יודעת שאין קיצורי דרך כדי להשיג את זה. כדי להיות קלאסית, את צריכה להשקיע יותר מאמצים בטיפוח עצמך מבפנים במקום סתם לבזבז טונות של מזומנים על מוצרי טיפוח ואביזרים יקרים. את לא צריכה להיות בעלת גזרת שעון חול מושלמת או גוף מחוטב להפליא או שיהיו לך את כל הפינוקים בעולם כדי להיות קלאסית. קלאסה היא להיות מעודנת, להחזיק את עצמך בחינניות ולעשות דברים עם כוונה. זה לא תמיד מה שאת לובשת. ולא איך את מציגה את עצמך שקובעים את הקלאסיות שלך. השושלת שלך, ההתמצאות החברתית שלך, ערכים, נימוסים, תחביבים, דיבור, והישגים- כל אלה מוסיפים להילה שלך.
העובדה שאת מרוויחה משכורת של שבע ספרות עשויה להספיק כדי להעניק לך עולם של יוקרה, אבל זה בהחלט לא מספיק כדי לגרום לך להיות קלאסית יותר. נכון, להיות מסוגלת להרשות לעצמך חיי מותרות בהחלט יעזור לך ללמוד כיצד להיות קלאסית. עם זאת, חיי מותרות לא מעידים על היותך אדם מפותח יותר. אדם קלאסי הוא מיוחד.

הנה רשימה של מה שצריך לדעת כדי להיות קלאסית ויוקרתית.

1. היי ספציפית בבחירת החברים שלך
יש מעט דברים ששווים להילחם עליהם. היי שם עבור אותם אנשים שלא תמיד יכולים להשמיע קולם, כגון נכים, בעלי חיים וילדים. אם אדם הוא גס רוח אליך, פשוט התעלמי ממנו, ותני לעצמך להירגע ואז לטפל בבעיות שלך עם אותו אדם. את יכול לפנות אליהם באופן מנומס אך שיבהיר שאת לא מעודדת את מה שהם עושים, ובלי להיפגע. זכרי שלא תמיד צריך לרדת לרמה שלהם ולהעיר הערות מגעילות על אנשים אחרים. תמיד תהיי בחברתם של אנשים רחבי אופקים, מנומסים וחיוביים שמעודדים את הקלאסה שלך ואת אורח החיים האינטליגנטיים שאת מנהלת.

2. תפתחי את חוש הסטייל שלך
להיות אופנתית זה הכרח. נסי לקרוא יותר מגזיני אופנה כדי להבין סוגים שונים של בגדים שהולכים טוב ביחד ולהרכיב תלבושת קלאסית. ודאי שאת מפתחת את סגנון האופנה שלך ומייצרת הצהרה אופנתית משלך. הימנעי מכל דבר שלא מחמיא לך. מומלץ לפתח סגנון אישי מאשר לרדוף אחרי מראה של חובבנית.

3. שמרי על היגיינה טובה
זכרי תמיד להיות נקייה, בעלת שיער מסורק ומוקפד, עם ציפורניים יפות וגזוזות, וכמובן לא לשכוח לצחצח שיניים ולעשות אמבטיה. כשאת מתיזה בושם, ודאי שאת מתיזה אותו בצורה מפוזרת וקלילה. שימוש בלתי מידתי בבשמים הוא לא אטרקטיבי ולא משפר את ההיגיינה. להיות נקייה זה חשוב מאוד.

4. דברי בנועם
זה מראה על הנימוס שלך. אם את מדברת בקול רם, זה נראה כאילו את נואשת לתשומת לב. להישמע במקומות ציבוריים זה לא נורא, אבל את חייבת להתחשב באנשים שמקיפים אותך. תמיד תקשיבי למה שיש לאנשים לומר ותוודאי שאת יוצרת קשר עין כשאת מתקשרת עם מישהו אחר.

5. לבשי אביזרים המתאימים
לנשים, וודאי כי את עונדת את התכשיטים המתאימים. יש פריטים אופנתיים רבים, אבל יש כמה פריטים שאינם הולכים טוב עם תלבושות מסוימות. לדוגמא, ללבוש שמלת ערב יחד עם תכשיטי פלסטיק זולים יהרוס את האפקט הקלאסי של השמלה. האביזרים חייבים להיות מסונכרנים היטב עם התלבושת המתאימה, באופן שיהפוך את השמלה לקלאסית.

6. תצעדי עם תחכום
ודאי שאת הולכת באלגנטיות ותחכום. אין צורך ללכת עם האף שלך בשמיים ועם הזרת כלפי חוץ. את חייבת ללכת בצעדים קלילים ללא נפנוף הידיים שלך קדימה ואחורה. הבגדים לא צריכים להתעופף באוויר, החזה שלך לא צריך לקפץ מעלה ומטה והשיער חייב להישאר במקום. זה נקרא לצעוד בדרך אלגנטית וקלאסית.

7. בחרי את מילותייך בתבונה
אדם קלאסי מקשיב יותר ממה שהוא מדבר. פיתוח אוצר מילים חזק הוא חשוב מאוד, אבל אף פעם אל תשתמשי במילה, אלא אם את בטוחה במשמעות שלה. כמו כן, חשוב לתקן אחרים בזמן שהם מדברים בדקדוק לא תקין. הבדלים בשפה, בחיי משפחה, ברקע ובהשכלה מחייב אותך לדבר באופן שונה. יתר על כן, זה מביך מאוד אם אנשים-יודעי-כל יתקנו אותך.

8. הביני מה את אומרת
אינטיליגנציה היא המפתח לאדם קלאסי. את לא צריכה להיות תולעת ספרים או להיות חכמה, ולא צריך להשוויץ. עם זאת, בורות בנוגע לאירועים אקטואליים לא טובים לאדם קלאסי. אתה חייבת להיות בעלת ידע בסיסי בנושאים רבים ככל האפשר כדי שזה יגרום לך להצטייר כאדם אינטליגנטי ומעודכן היטב.

9. אל תאבדי את המזג שלך
ישנם מצבים בהם את מרגישה את הצורך לעמוד על שלך ולצרוח. העצה כאן היא לא לאבד שליטה ולהישאר מפוקסת, דבר המאפשר לנוע קדימה בלי לפגוע במערכת היחסים שלך עם אנשים שלא לצורך.

10. עקבי אחר כללי ההתנהגות
כללי התנהגות נאותים בזמן ארוחה במסעדה או תוך כדי לגימת תה זה הכרחי. יציבה, נימוסים וחן הם חיוניים כדי להראות את הקלאסה שלך. אם את חייבת להשתעל, את יכולה להשתמש במפית ואם את מגהקת, את יכולה להגיד 'תסלח לי'. אם את מקשיבה למישהו אחר, סובבי את הראש שלך כלפיו. כללי התנהגות הם רק עניין של שכל ישר.

11. הרבי במעשים טובים
להרים דבר שגברת הפילה, להחזיק את הדלת לאלו הנכנסים אחרייך, הם מעשים טובים שמראים שיש לך קלאסה. את יכולה להתנדב בבתי אבות, בתי חולים ובספריות, מה שבו זמנית מראה שיש לך קלאסה ואת תורמת בחזרה לקהילה שלך.

גרמי לתחכום הפנימי ולחוש האופנה שלך לבלוט על ידי לבוש טוב יותר, כללי התנהגות נאותים תוך שימוש בשפה מתוחכמת ושימוש בשפת גוף נכונה כלפי אחרים. כל אלה בהחלט יגרמו לך להיראות קלאסית.

 

הכתבה באדיבות ד"ר ליאורה הולנדר, מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית הכוללים: פיסול פנים, ניתוחי פנים, ניתוחי גוף ועוד.

קרדיט כתבה ותמונה: personalitytutor