18 רעיונות לוולנטיינס דיי

חג האהבה הוא הזדמנות לחוות את שני הצדדים, גם לאהוב וגם להיות נאהב. חשבנו וחשבנו על רעיונות יצירתיים להגיד לבן או בת הזוג שלך "אני אוהב/ת אותך" ומצאנו 18 רעיונות מקוריים שאפשר ליישם לאורך כל השנה.

 1. על חתיכות נייר קטנות ואדומות, רשמו את כל סוגי הנשיקות שאתם מכירים (לדוגמא: נשיקה על הלחי, נשיקה לוהטת וכו'). לאחר מכן מלאו תיק אדום קטן עם כל "הנשיקות" שרשמתם ותנו אותו לאהוב שלכם. בקשו ממנו להוציא כמה פתקים מהתיק, ואז תתנו לו את הנשיקה המתוארת בנייר.
 2. עצבו ספר המספר למה אתם אוהבים את הזוג שלכם ולמה אתם אסירי תודה על כך שאתם ביחד. זוהי מתנה מחמיאה מאוד ויכולה לעזור לכם להתמקד בדברים שאתם אוהבים בבן הזוג שלכם ולטשטש את החסרונות שלו.
 3. קחו את בן הזוג למשחק "חפש את המטמון" ברחבי הבית. הטמינו שאלות שעליהן הוא יצטרך לענות כדי למצוא את הרמז הבא. הפריט האחרון שהוא ימצא ייתן לו הוראות הגעה לפעילות רומנטית שהכנתם לו לכבוד וולנטיינס דיי.
 4. בסיומה של ארוחה לאור נרות בבית, פנקו את אהובכם בעיסוי מפנק ואז צפו יחד בסרט רומנטי. אתם לא צריכים להיות טבחים כדי לבשל ארוחה טובה, אלא פשוט להיות יצירתיים ומלאי כוונות. השקיעו בקינוח מתוק שישאיר לכם טעם של עוד.
 5. הפתיעו את בן הזוג עם הזמנה לבילוי משותף הרחק מהבית. אתם יכולים להזמין מראש לילה בצימר לזוגות כולל ארוחת בוקר, לארגן את הילדים עם בייביסיטר ולבקש חופש מהעבודה של בן הזוג מאחורי גבו. כך תארגנו לו את ההפתעה המושלמת. אתם יכולים לארוז תיקים גם בשבילכם וגם בשביל בן הזוג, כך כשתשלפו את המתנה, תוכלו מיד לעלות לרכב ללא עיכובים מיותרים.
 6. תנו לבת הזוג זר ורדים, על כל ורד הדביקו פתק שיתאר דייט עתידי שכולל משהו שהיא אוהבת. זה יכול להיות מסעדה טובה, הופעה או עיסוי מפנק.
 7. אם זה מתאפשר, לכו עם בן הזוג למסעדה שבה נפגשתם לראשונה (או לפחות בפעמים הראשונות). לאחר שתזמינו את המנות, קחו את הזמן וכתבו את הזכרונות האהובים שלכם מהשנה האחרונה ולאחר מכן תשתפו אחד את השני במה שכתבתם.
 8. שלחו לבת הזוג 11 ורדים, ולאחר מכן הגישו לה את הורד ה-12 בזמן שאתם מקריאים לה שיר מצחיק שכתבתם.
 9. מלאו קופסא גדולה בבלוני הליום ומתנה מיוחדת לוולנטיינס דיי. המתנה יכולה להיות כל דבר החל מפיג'מה חדשה לשניכם, שוקולדים ותותים או אפילו דיסק של הזמר האהוב עליהם.
 10. הזמינו אוכל מבחוץ וערכו פיקניק בסלון עם כל מי שאתם אוהבים במשפחה המצומצמת שלכם. אם תודיעו על כך מראש, הילדים יצפו לזה בקוצר רוח ואולי אפילו תהפכו את זה למסורת שנתית. הפיקניק יהווה דוגמא טובה לערך של משפחה וגם של נישואים טובים.
 11. אם במקרה אתם רחוקים אחד מהשני בדיוק בוולנטיינס דיי, שלחו חבילה מלאה בדברים אדומים ורומנטיים.
 12. בשלו ארוחה מלאה בסימנים של אהבה. למשל, כתבו "אני אוהב אותך" בעזרת גרגרי אפונה, אפו עוגה בצורת לב וכו'.
 13. החביאו ממתקים קטנים בצורת לב בתוך האוטו של בן או בת הזוג, במעיל, בתיק או אפילו בארון הנעליים שלהם. תוכלו לשתף את הילדים ולבקש מהם לחשוב על מקומות יצירתיים להחביא את הממתקים.
 14. כתבו שיר אהבה ומסגרו אותו.
 15. הכניסו מכתבי אהבה לתוך אלבום התמונות שלכם לצד תמונות מירח הדבש והחתונה שלכם. כך יישמרו הזכרונות והרומנטיקה לא רק בתצלומים אלא גם במילים.
 16. בוולנטיינס דיי, תלו שלט על דלת הכניסה לבית או במטבח, שיוביל לשביל מלא שוקולדים אדומים שייקח את בן הזוג היישר לחדר השינה.
 17. לאחר שאהובכם נרדם, הדביקו פתקי אהבה להגה של הרכב, ובהם תכתבו כל העולה על רוחכם, למשל סיבות לאהבה שלכם, רעיונות לדייטים וכו'. בוולנטיינס דיי עצמו, הם יופתעו מאוד לגלות את הפתקים בדרך לעבודה.
 18. פשוט תהנו יחד בוולנטיינס דיי. וזכרו, אהבה לא נועדה שיבטאו אותה רק בימים מיוחדים. פשוט התאמנו על וולנטיינס דיי לאורך כל השנה.