סרטים לסוף שבוע חורפי
כנסו לאתר לקבל רשימת סרטים מומלצים ומתאימים לכל המשפחה

כנסו לאתר לקבל רשימת סרטים מומלצים ומתאימים לכל המשפחה

החורף מביא איתו ימים גשומים וקרים שפשוט מוציאים את החשק לצאת החוצה. גם עם עבר עליכם שבוע סוער, ותכננתם לצאת ולבלות בסופ"ש בטבע עם משפחה, מזג אוויר גשום קר ויום אפור יכולים לגרום לכם לבטל את התוכניות. נשמע מבאס? מה פתאום! מזג אוויר אפור שכזה מזמין אתכם לשבת על הספה עם שמיכת פוך טובה בחברת המשפחה וליהנות מסרטים לכל המשפחה וזמן איכות עם בני הבית. תתפלאו, יש סרטים שמבוגרים נהנים מהם לא פחות מילדים. מחפשים המלצות לסרטים כאלו? הגעתם למקום הנכון. חממו לכם הררי פופקורן, וקבלו חמישה סרטים המומלצים ומתאימים לכל המשפחה:

1. אמלי (2001)

סיפור מרגש ומעניין.
אמלי היא בחורה מאוד סגורה וביישנית שחייה חיים שקטים. יום אחד היא מקבלת החלטה להקדיש את חייה כדי לעזור לכל הסובבים אותה: לאביה, חבריה לעבודה ושכניה. עם כזו דאגה לסביבה אמילי שכחה לעזור לעצמה, מי ידאג לה? מי יראה לה שהיא מפספסת את הנאות החיים של עצמה וחיה את חיי אחרים?
למעבר לטריילר של הסרט

2. מרי פופינס (1964)

סיפור קלאסי על מטפלת שנשלחת לטפל בשני ילדים, החיים בבית שבו גילוי אהבה הוא מצרך נדיר. מרי, מלמדת את הילדים שירים רבים ומכניסה הרבה שמחה ואור לחייהם. אם תצפו עם יליכם בסרט תלמדו מה פירוש המילה הכי ארוכה בעולם סופרקליפרג'ליסטיקאקספיאליודושיס. הסרט קיים בגרסת המקור ומדובב גם לשפות אחרות בהן עברית.
למעבר לטריילר של הסרט

3. המספריים של אדוארד (1990)

פינוקיו בגרסה מודרנית יותר: מדען יוצר רובוט אנושי, ולא מספיק להשלים את מלאכתו ולכן האדם נשאר עם ידיים המזכירות בצורתן מספריים. אדוארד יוצא אל העולם ומנסה להתחבב על האנשים בכישורי גננות וספרות שעושה במו ידיו, אך בכל זאת משהו חסר בחייו. האם הוא יגלה מה הם רגשות וישתלב בחברה?
למעבר לטריילר של הסרט

4. גשם של פלאפל (2009)

תרגום ישראלי לסרט "מעונן עם חשש לכדורי בשר" (תודו שהשם המתורגם עולה על המקור)
צעיר ממציא מכשיר גאוני שהופך את טיפות הגשם למאכלים. הרבה מתלהבים מהמצאה זו ומבקשים ממנו בקשות מוגזמות, עד שראש העיר רוצה להפוך את העיירה למוקד תיירותי ומשם מתחילה שרשרת של שיבושים. סרט שנון ומצחיק עם מסר על חמדנות אנושית כמולידה אסונות גדולים.
למעבר לטריילר של הסרט

 

5. הוגו (2011)

סרט הרפתקה על ילד בודד המתקיים מגניבות בתחנות רכבת ועוסק בכיוון שעונים ברחבי פריז. פרוייקט חייו הוא לסיים בובת רובוט ולקבל מסר מאביו. הכל מתחיל להשתבש כשמוכר בחנות צעצועים לוקח להוגו את מחברת הרישום שלו ומונע ממנו להשלים את משימתו. האם הוגו יצליח לסיים לבנות את הבובה, ולמצוא אדם שיאהב אותו?
למעבר לטריילר של הסרט

סרטים המתאימים לסוף שבוע חורפי בחיק המשפחה

סרטים המתאימים לסוף שבוע חורפי בחיק המשפחה

 

מקווים שנתנו לכם רעיונות לבילוי משפחתי מהנה
תהנו לכם.